Unimars Group dalība izstādē «NEVA 2019» (30.09.2019)

2019. gada 17. - 20. septembris
Sanktpēterburga, Krievija
Izstāžu centrs "Expoforum"

No 2019. gada 17. līdz 20. septembrim Unimars Group  kā izstādes dalībniece piedalījās starptautiskajā izstādē un konferencē par civilo kuģu būvi, kuģošanu, ostu darbību, okeāna un šelfa apgūšanu “NEVA 2019”, kas notika izstāžu centrā "Ekspoforum" (Sanktpēterburga). 
 
Izstāde ir vispāratzīta B2B platforma starptautiskas un starpreģionālas sadarbības attīstībai, kurā notiek auglīgs ekspertu un speciālistu dialogs par aktuālajiem jautājumiem civilajā kuģu būvē, tehnisko līdzekļu un aprīkojuma ražošanā okeāna un tā šelfa apgūšanai, ieskaitot Arktikas reģionus un Ziemeļu jūras ceļu.


Galvenās diskusiju tēmas ir tendences kuģniecības, zvejas un specializētās flotes attīstībā, kā arī ostas tehnikas modernizācijā. Atrodas pasaules nozaru izstāžu TOP-5.
 
Mēs priecājāmies personīgi sveicināt klientus un biznesa partnerus mūsu stendā, pārrunāt mijiedarbības procesus pašreizējos projektos un iespējamās turpmākās sadarbības perspektīvas, kā arī iepazīstināt ar pilnu mūsu kompānijas sniegto pakalpojumu klāstu!