Mūsu biroji un noliktavas

Unimars Group

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

Duntes iela 17, LV-1005, Rīga, Latvija,
+37167076360 (61) | unimars@unimars.eu

Provīzijas, muitas preču un keiteringa pakalpojumu nodaļa:
Tel.:+371 67076360 | unimars@unimars.eu

Tehniskās apgādes nodaļa:
Tel.:+371 67076370 | unimars@unimars.eu

- Unimars Ventspils

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

36/38 Dzintaru iela., 305 kab.,
LV-3602, Ventspils, Latvia

Tel.: +371 63655893
Fax: +371 63655894
Email: ventspils@unimars.eu

- Unimars Liepaja

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

Pulvera iela 10.,
LV-3402, Liepaja, Latvia

Tel.: +371-6340-7667
Fax: +371-6340-7668
Email: liepaja@unimars.eu

- Unimars Estonia

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

Suur - Sojamae iela 19a.,
11415 Tallinn, Estonia

Tel.: +372-6024-350
Fax: +372-6024-351
Email: unimars@unimars.ee

- Unimars Lithuania

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

Sandeliu iela 32.,
95107-LT Str., Klaipeda, Lietuva

Tel.: +370-46-300-603
Fax: +370-46-300-604
Email: lithuania@unimars.eu

- Unimars Las Palmas

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

46, Calle Sao Paulo, 35008
Las Palmas de Gran Canaria,
Laspalmasa, Spānija

Tel.: +349-28-467-010
Fax: +346-30-748-809
Email: laspalmas@unimars.eu

Unimars Marine Safety

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

Ozolu ielā 28,
Rīgas rajons, Jaunmārupe, Latvija

Tālr .: +371 675 001 11
E-pasts: safety@ms.unimars.eu

Unimars UTS

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

Duntes iela 17,
LV-1005, Rīga, Latvija

Phone: +371 670 763 40
E-mail: uts@uts.lv


Eduard Lisenkov
e.lisenkov@uts.lv
+370 601 55938

Erlandas Lenkevič
e.lenkevic@uts.lv
+370 615 47157

Unimars Navigation

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

Duntes iela 17,
LV-1005, Rīga, Latvija

Tel.:+371-67076383
Email: navigation@unimars.eu

Navikontas Marine college

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

Duntes iela 17,
LV-1005, Rīga, Latvija

Email: training@navikontas.lv
Web: www.navikontas.lv

Unimars ERNC

Skatīt kartē

Kontaktinformācija

Sukhumiyskoe šoseja 120.,
353902 Novorosijska, Krievija

Tel.: +7(8617) 76-10-90
Fax: +7(8617) 76-10-89
Email ernc@ernc.ru
Web: www.ernc.ru

Kontaktu forma